خانه » بازی » شبیه سازی » دانلود بازی Truckers of Europe 3 مود اندروید

Truckers of Europe 3

Truckers of Europe 3
  • رای: 10
  • نظر: 0
محبوبیت 90% 90%

اسکرین شات ها

هم اکنون دانلود بازی شبیه ساز Truckers of Europe 3 در فراروید!

موضوع بازی:

Truckers of Europe 3 یک بازی بسیار جذاب از استودیوی Wanda Software کشور ترکیه می باشد. این بازی شما در نقش رانندگان ماهر در کشورهای اروپایی هستید که وظیفه آن ها حمل و نقل چیزهای مختلف از نقطه ای به نقطه دیگر است. در این بازی شما می‌ توانید یک تجربه نزدیک به واقعیت از چنین شغلی داشته باشید و در مناطق مختلف قاره اروپا با کامیون خود به رانندگی و ایفای نقش بپردازید. امتیاز به دست اورده بازی در گوگل پلی 4.4 از 5.0 امتیاز است.

در ادامه…

Truckers of Europe 3 یک بازی شبیه‌ ساز بسیار قوی و جذاب برای آن دسته افرادی که به رانندگی کامیون و حمل اقلام باری علاقه‌ دارند. در این بازی شما می‌ توانید یک تجربه نزدیک به واقعیت از چنین شغلی داشته باشید. در مناطق مختلف قاره اروپا با کامیون خود به رانندگی و ایفای نقش بپردازید. همچنین می توانید کسب درآمد کنید.

در بازی Truckers of Europe 3 هفت نوع وسیله نقلیه مختلف در کلاس های 4×2, 6×2, 6×2/2, 6×2 Midlift,6×2 Taglift, 6×4, 8×4 وجود دارند که همگی از روی مدل های واقعی ساخته و مدل سازی شده اند. خریداری کامیون و تریلر و جا به‌ جایی محموله‌ های باری در نقاط مختلف نقشه از جمله وظایف اصلی شما در بازی است. این بازی ده‌, ها مدل مختلف از کامیون‌ های اروپایی را در خود دارد که با تنوع بسیار، یک شبیه‌سازی بسیار عالی در این سبک را برای شما به ارمغان می‌آورد.

از ویژگی های بازی Truckers of Europe 3 عبارت است: گرافیک عالی با حجم کم. چندین زاویه برای رانندگی. چرخه روز و شب، صداگذاری های واقعی. اسیب های واقعی گرا،چندین شهر مختلف، سنگین. بارها، صداهای واقعی موتور، فضای داخلی واقعی و…

جمع بندی:

گرافیک بازی به شدت جذاب و حرفه ای است. شما با این بازی یک تجربه خفن و جذاب را به دست می اورید. اگر شماهم از علاقه مندان به این سبک از بازی ها هستید! بازی رانندگان کامیون اروپا 3 را از فراروید دریافت کنید.

Truckers of Europe 3
بازی Truckers of Europe 3 توسط سپر امنیتی تایید شده
Show/Hide اطلاعات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *