خانه » بازی » شبیه سازی » دانلود بازی Zero City: base-building games مود اندروید

دانلود بازی Zero City: base-building games مود اندروید

آپدیترایگان
Zero City: base-building games
  • رای: 2
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

هم اکنون دانلود بازی شبیه ساز Zero City: base-building games  در فراروید!

موضوع بازی:

Zero City یک بازی هیجان انگیز شبیه ساز از کمپانی BEINGAME LIMITED برای دستگاه های اندروید می باشد. ویروس در همه جا گسترش یافته است. شما باید پایگاه خود را بسازید و آن را تقویت کنید، تا غیرقابل نفود شود. در ادامه باید بازماندگان را جمع آوری کنید و به آنها آموزش دهید و کمک کند تا وظایف و ماموریت هایتان را تکمیل کنید. پس اسلحه هایتان را آماده کنید. به عنوان یک جنگجو هوشیار باشید و مراقب اطراف باشید و به سمت زامبی ها تیراندازی کنید. امتیاز به دست اورده این بازی در گوگل پلی 4.5 از 5.0 امتیاز است.

در ادامه…

Zero City یک بازی در سبک شبیه سازی است که در یک محیط آخرالزمانی اتفاق می‌افتد. بازی با فضاهایی خطرناک و دلهره آور همراه با گرافیک HD، باعث میشود که شما را مدتها مشغول به خود کند. پناهگاه غیرقابل نفوذ ایجاد کنید، اتاق ها را بسازید و با انواع ساختارهای دفاعی ، پناهگاه خود را برای دفاع آماده کنید. تصمیم بگیرید که کدام ترکیب دفاعی موثرتر می باشد. تجهیزات و سلاح خود را انتخاب کنید و یک تیم قدرتمند و غیرقابل شکست ایجاد کنید و به پناهگاههای دیگر حمله کنید و بر دشمنان خود مسلط شوید. تیم خود را هدایت کنید و با انبوهی از زامبی ها مبارزه کنید و زنده بمانید.

جمع بندی:

اگر از علاقه مندان و دوستداران بازیهای بقا با ساخت متفاوت هستید! بدون شک این بازی بهترین گزینه برای شما است. می توانید بازی زیرو سیتی را از فراروید دانلود کنید.

تبلیغات
Zero City: base-building games
بازی Zero City: base-building games توسط سپر امنیتی تایید شده
Show/Hide اطلاعات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *