خانه » بازی » بازی کلاچ – Clutch شبیه ساز رانندگی اندروید + مود سکه و الماس بینهایت

بازی کلاچ – Clutch شبیه ساز رانندگی اندروید + مود سکه و الماس بینهایت

جدیدرایگان
کلاچ
  • رای: 18323
  • نظر: 19
محبوبیت 87% 87%

اسکرین شات ها

کلاچکلاچکلاچکلاچکلاچ

دانلود نسخه جدید بازی کلاچ به همراه نسخه مود با سکه بینهایت

هم اکنون نسخه 3.2 به همراه نسخه مود اختصاصی فراروید!

بازی کلاچ – Clutch یکی از بازی های بسیار محبوب شبیه ساز ماشین و مسابقات ایرانی است که توسط استودیو نوموگیم توسعه داده و در مارکت های مختلف منتشر شده است. این بازی دارای از کیفیت کافی برای داشتن استاندارد بازی ماشینی برخوردار است و این موضوع یکی از دلایل بارز در جهت محبوبیت زیاد کلاچ بین گیمر های موبایل شده این بازی تا حال حاظر بیشتر از بیشتر از ۸ میلیون نصب کننده در مارکت ها داشته است که با امتیاز خوب ۴.۶ از ۵.۰ توانسته توجه مخاطبان را به خود جلب کند.

بازی اندروید کلاچ با گرافیک بصری خوب و همچنین صداگزاری نسبتا خوب، در بخش کیفی امتیاز خوبی میگیرد. بازی دارای انواع ماشین درون گیم هست که تماما قابلیت شخصی سازی بالایی دارد چه نظر بصری امکان تغییر رنگ بیرونی و درونی ماشین ها و تنظیم ارتفاع و باله و.. چه به لحاظ فنی امکان ارتقا تمامی قطعات ماشین ها به سطح بالاتر را دارد که این میتواند بازی را برای مخاطب بسیار جذاب تر بکند. یکی از خصوصیات بارز کلاچ جدید مپ جدید و اختصاصی آن می باشد که میتوان آن را از لحظاتی متمایز سازد چرا که از تابلو ها و اوریجن ایرانی در آن استفاده شده. بازی Clutch اندروید دارای بخش آفلاین تک نفره و بخش چند نفره است که میتوان آن را بصورت جمعی و با دوستانتان بدون نیاز به اینترنت و فقط از طریق وای فای شیرینگ با هم از پرسه زدن در یک شهر واحد لذت ببرید.

از گیم های مشابه ایرانی کلاچ میتوان به شتاب آنلاین و دنده دو اشاره کرد، هم اکنون وبسایت فراروید آخرین نسخه این بازی اندرویدی بسیار جذاب را به همراه نسخه مود شده اختصاصی آن که توسط تیم فراروید مودیفای شده میتوانید بصورت رایگان دانلود کنید و از بازی لذت ببرید.

بازی کلاچ - Clutch اندروید - نسخه مود با سکه و الماس بینهایت

تبلیغات
کلاچ
بازی کلاچ توسط سپر امنیتی تایید شده
Show/Hide اطلاعات