خانه » بازی » معمایی » دانلود بازی دخترانه باغ نگار Negar’s Garden به همراه مود با سکه بینهایت

دانلود بازی دخترانه باغ نگار Negar’s Garden به همراه مود با سکه بینهایت

آپدیترایگان
باغ نگار - قصه عشق و معما
  • رای: 2405
  • نظر: 19
محبوبیت 83% 83%

اسکرین شات ها

دانلود نسخه جدید بازی باغ نگار  – Bagh Negar به همراه نسخه مود با سکه بینهایت

هم اکنون نسخه 1.19.1 به همراه نسخه مود اختصاصی فراروید آپدیت شد!

باغ نگار + مود یک بازی در سبک معمایی و جورچینی است که شما باید با جمع کردن جورچین باغ را تعمیر و بازسازی کنید این بازی دارای 1900 قسمت های متفاوت و هیجان انگیز است که شما میتوانید با سلیقه خودتون خانه باغ رویایی تان را بچینید و طراحی کنید همچنان شما میتوانید در این زمینه با دوستانتان رقابت کنید و در حین بازی چت کنید.

 

نگار و پدرش بعد سال ها از خارج برمیگردند ایران به خانه باغ شان اما چون سال های زیادی است که کسی در انجا نبوده و به انجا سرنزده است نیاز به تعمیر و بازسازی دارد و حالا ارسطو قرار است باغ را بازسازی کند. ارسطو و نگار از وقتی همدیگر را دیده اند در نگاه اول عاشق یکدیگر شده اند و حالا تعمیر خانه فرصتی برای ارسطو شده است که دل عشقش نگار را بدست بیارد و شما باید به ارسطو در حل کردن جورچین ها و انتخاب وسیله خانه کمک کنید و از داستان عاشقانه ارسطو و نگار لذت ببرید. شما در بازی باغ نگار میتوانید طراح بودن را تجربه کنید و خانه و باغ را به سلیقه خودتان بچینید و رتبه اول لاکچری ترین خانه شهر را بدست بیاروید.

 

بازی باغ نگار این امکان را به شما میدهد که اگر در چیزی نیاز به مشورت داشتید میتوانید درون برنامه با دوستان و اشنایان خود چت و رقابت کنید و با دعوت دوستانتان کلی جایزه دریافت کنید. اگر این بازی را دوست داشتید و به دنیال بازی هایی در سبک این بازی هستید فراروید بازی درباره گلی را به شما پیشنهاد میدهد امیدوارم که لذت برده باشید.

  • دارای بیشتر از 1900 مرحله متنوع و جذاب
  • امکان رقابت و چت با دوستان
  • دریافت جوایز متنوع روزانه با چرخاندن گردانه
  • حیوانات بامزه و سخنگو
  • داستان عاشقانه جذاب و هیجان انگیز

 

تبلیغات
باغ نگار - قصه عشق و معما
بازی باغ نگار - قصه عشق و معما توسط سپر امنیتی تایید شده