خانه » بازی » استراتژی » دانلود بازی GUNS UP! Mobile War Strategy مود اندروید

دانلود بازی GUNS UP! Mobile War Strategy مود اندروید

آپدیتآنلاینرایگان
GUNS UP! Mobile War Strategy
  • رای: 27
  • نظر: 2
محبوبیت 92% 92%

اسکرین شات ها

هم اکنون دانلود بازی اکشن GUNS UP! Mobile War Strategy در فراروید!

موضوع بازی:

GUNS UP یک بازی جذاب و اکشن از استودیوی کره ای Valkyrie Entertainment, NHN می باشد. جهان وارد جنگ عظیمی شده و این به شما بستگی دارد تا بتوانید این جهان را نجات دهید. در این بازی استراتژی آنلاین شما باید یک ارتش بسازید و نیروهای خود را برای نبرد با مهاجمان بفرستید. از سربازان خود حمایت کنید تا به پیروزی برسید. هنگامی که در برابر حمله دفاع می کنید، باید نیروهای خود را به روشی مناسب هدایت کنید تا کمترین کشته را داشته باشید. امیتاز به دست اورده بازی در گوگل پلی 4.3 از 5.0 امتیاز می باشد.

در ادامه…

داستان بازی GUNS UP! Mobile War Strategy به این شرح است که، کشورهای قدرتمند دنیا درگیر یک جنگ جهانی اند و شما در نقش فرمانده ارتش یکی از این کشورها هستید. باید برای پیروزی در میدان نبرد تلاش کند. کار شما مدیریت نیروها، ساخت و توسعه ابزارهای جنگی و تجهیزات نظامی است. بهترین سربازان خود را بیاورید، استراتژی های نبرد خود را ایجاد کنید و بر میدان جنگ پیدا کنید.
شما باید در GUNS UP! Mobile War Strategy پایگاه خود را بسازید. برای ایجاد یک دفاع دقیق، پایگاه خود را برنامه‌ریزی کنید،گسترش دهید و ارتقا دهید. در برابر مهاجمان و با ارزش ترین منابع خود محافظت کنید. بازپخش حملات حریف خود را مشاهده کنید و استراتژی دفاعی خود را بهبود بخشید تا دفاع پایه نهایی را ایجاد کنید. گروه‌های مختلفی از جنگجویان وجود دارند که از افراد پیاده نظام اولیه گرفته تا نارنجک‌زنان و هر چیزی که بین آن‌ها قرار دارد. حملات و یا دفاع‌های ویژه شامل نارنجک‌های دودزا و حملات هوایی است که، می‌تواند دشمنان شما را نابود و منحرف کند.

جمع بندی:

جهان در جنگ است، و این به شما بستگی دارد که برخیزید و ما را به سوی پیروزی هدایت کنید. اگر این سبک از بازی را دوست دارید! شما می توانید بازی جذاب گانز آپ موبایل را از فراروید دریافت کنید.

تبلیغات
GUNS UP! Mobile War Strategy
بازی GUNS UP! Mobile War Strategy توسط سپر امنیتی تایید شده
  1. بروزرسانی 1.14.1 !GUNS UP

    1. سلام بروزرسانی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *