خانه » بازی » ماجراجویی » دانلود بازی CASE 2: Animatronics Horror مود اندروید

دانلود بازی CASE 2: Animatronics Horror مود اندروید

آپدیترایگان
CASE 2: Animatronics Horror
  • رای: 4
  • نظر: 0
محبوبیت 75% 75%

اسکرین شات ها

هم اکنون دانلود بازی CASE 2: Animatronics Horror در فراروید!

موضوع بازی:

CASE 2: Animatronics Horror ک بازی ترسناک و هیجان انگیز  استودیوهای LLC Valnat, Aleson, Last Level, Sometimes You می باشد. بازی دنباله یک بازی ترسناک مخفی کاری اول شخص واقعا ترسناک و چالش برانگیز است. داستان بازی به این صورت است که، دو سال قبل از حمله به در ایستگاه پلیس، تراژدی وحشتناکی در شهر رخ داد که منجر به بسته شدن شهربازی شد. دنباله سری اولش میباشد اینبار با ظاهری بسیار متفاوت و با پیشرفتی بسیار چشمگیر ظاهر شده. بازی  حول محور یک شهربازی متروکه می‌گذرد که به دلیل حادثه‌ای وحشتناک تعطیل است. امتیاز به دست اورده بازی در گوگل پلی 4.3 از 5.0 امتیاز می باشد.

در ادامه…

بازی CASE 2: Animatronics Horror حول محور یک شهربازی متروکه می‌گذرد که به دلیل حادثه‌ای وحشتناک تعطیل است. حال شخصیت اصلی که کارآگاه است، باید برای بررسی اتفاقات تازه، به آن جا سفر کند. برخی معتقدند که این یک تصادف است. برخی دیگر، این یک عمل ارعاب و برنامه ریزی شده بود. اعلامیه هایی درباره افراد گمشده خیابان های شهر را پر کرده بود. شما در نقش جک بازی می کنید. به زودی او باید تاوان جنایت خود را بپردازد. سعی کنید او را نجات دهید. ماموریت شما زنده ماندن در بازی است.

از ویژگی های بازی CASE 2: Animatronics Horror عبارت است از: داستانی سنجیده با ویژگی های خاص خودش. موقعیت های غیرمنتظره ای که شما را به فکر وادار می کند. پازل های جدید را حل کنید، اما مراقب باشید… آنها شما را تماشا می کنند. ماموریت شما زنده ماندن به هر قیمتی است! هر انیماترونیک ویژگی های فانی خود را دارد.

جمع بندی:

این بازی علاوه بر مکانیک‌های مخفی کاری و فرار از دست دشمنان، از پازل‌های محیطی برای ارائه گیم پلی خود استفاده می‌کند. شما باید در کنار مراقب بودن برای گیر نیفتادن، از ذهن خود برای حل مشکلات و عبور از مراحل استفاده کنید. شما می توانید بازی جذاب پرونده انیماترونیک ها 2 را از فراروید دریافت کنید.
تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *