خانه » بازی » ماجراجویی » دانلود بازی Mutiny Pirate Survival RPG مود اندروید

دانلود بازی Mutiny Pirate Survival RPG مود اندروید

آپدیتآنلاینرایگان
Mutiny: Pirate Survival RPG
  • آپدیت
  • نسخه Varies with device
  • اندروید Varies with device
  • دسته /
  • رای: 9
  • نظر: 0
محبوبیت 66% 66%

اسکرین شات ها

هم اکنون دانلود بازی نقش افرینی  Mutiny Pirate Survival RPG در فراروید!

موضوع بازی:

Mutiny: Pirate Survival RPG نام یک بازی اکشن و بقا جذاب از استودیوی Helio Games کشور قبرس می باشد. تجهیزات و گروهی برای خود جمع کنید و در این دنیای خشن زنده بمانید. به دل دریا بزنید، کشتی عظیمی بسازید و جزایر مختلف را کشف کنید. با دیگر بازیکنان حاضر در این دنیا به رقابت بپردازید و برای زندگی خود بجنگید. برای بقای تیم خود باید آنها را رهبری و کنترل کنید. در جزیره کاوش کنید و ماموریت های چالش برانگیز را تکمیل کنید. به کاوش در دنیای دریا بپردازید و آن را کشف کنی. امتیاز بازی در گوگل پلی 4.3 از 5.0 امتیاز می باشد.

در ادامه…

داستان بازی Mutiny Pirate Survival RPG از این قرار می باشد که، درگیری و شورشی در کشتی شما رخ می دهد و بین خدمه درگیری بزرگی پیش می یاید. در این درگیری بعضی از افراد به شما وفادار هستند و بهتان کمک می کنند. ولی در هنگام همین شورش، طوفانی بزرگی در اقیانوس رخ می دهد. کشتی شما به اعماق آب ها می رود و هر یک از خدمه در این دریا عرق شده، یا اینکه به جزیره ای در این اقیانوس می رسند. شما وقتی بیدار می شوید زنده اید و در یک جزیره ناشناخته در اقیانوس اطلس اسیر هستید.حالا باید به فکر سر پناهی برای خود باشید، غذا و آب جمع آوری کنید و به فکر سلاح باشید زیرا موجوداتی که در کمین شما هستند تا بهتان ضربه بزنند.

جمع بندی:

تبدیل به مخوف ترین دزد دریایی در کارائیب شوید و در ماجراجویی اقیانوس جان سالم به در ببرید. وسایل خود را جمع آوری کنید و خدمه کوچک خود را رهبری کنید و در این ماجراجویی مرگبار زنده بمانید. اگر شما هم به این سبک از بازی ها علاقه مند هستید! بازی بقاء در دنیای دزدان دریایی را از فراروید دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *