خانه » بازی » ماجراجویی » دانلود بازی Survivor.io ‏ جدید مود اندروید

Survivor.io ‏

Survivor.io ‏
  • رای: 4
  • نظر: 0
محبوبیت 75% 75%

اسکرین شات ها

هم  اکنون دانلود نسخه 1.9.0 بازی اکشن Survivor.io ‏

معرفی بازی:بازی اکشن و ماجراجویی است،که شما را در شهری می دهد که توسط صدها زامبی وحشتناک در حال نابود شدن است. زامبی های خطرناک به شهر حمله کرده اند و شهر در خطر است. شما باید شهر را نجات دهید. امتیاز به دست اورده این Survivor.io ‏ بازی در  گوگل  پلی4.7 از 5 است.

درباره بازی: زامبی ها در بازی Survivor.io ‏ به کل شهر حمله کردند و شهر در خطر است. شما باید به عنوان یک انسان جنگجو با پتانسیل تا محدود، شما  و سایر بازماندگان سلاح های  قوی خود را بردارید و با این زامبی های شیطانی و خطرناک مبارزه کنید. در  طول این مبارزات و مسیر نابود کردن زامبی ها   شما با چالش ها موانع زیادی روبه رو می شوید.  باید در مواجه با هر بحرانی راهی برای گذر کردن پیدا کنید. شما در بازی ممکن است با بیش از 1000  هیولا و زامبی رو به رو خواهید شد که باید بتوانیدهمه ی ان ها را نابود کنید. باید بسیار مراقب باشید زیرا که هر لغزش و اشتباه شما باعث می شود به  دردسر بی  افتید و اتفاقات وحشتناکی برایتان رخ دهد.

Survivor.io ‏ یک بازی اکشن پی ار جی از بالا به پایین است. که بیش از 1000 زامبی و هیولا را شکست می دهید. باید مهارت ها و استعداد های خود را گسترش دهید. دشمنان را شکست دهید. دنیا را خالی از زامبی های وحشی کنید. استقامتی را که با گذشت زمان بهبود می یابد را مصرف کنید تا مرحله را به چالش بکشید. در میدان جنگ صفحه را بکشید تا شخصیت شما حرکت کند.

 

جمع بندی : یک بازی اکشن و چالشی باحال نبرد زامبی ها است که می تواند بسیار سرگرم کننده باشد. شما باید بتوانید زامبی ها را از شهر بیرون کنید. این بازی خفن و چالشی را در  فراروید  به صورت رایگان  دانلود کنید.

ADS
Survivor.io ‏
بازی Survivor.io ‏ توسط سپر امنیتی تایید شده
Show/Hide اطلاعات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنلایک سرویس