خانه » بازی » معمولی » دانلود بازی Project Makeover جدید به همراه مود

دانلود بازی Project Makeover جدید به همراه مود

جدیدرایگان
Project Makeover
 • آپدیت
 • نسخه 2.47.1
 • اندروید 5.0
 • دسته
 • رای: 74
 • نظر: 6
محبوبیت 87% 87%

اسکرین شات ها

دانلود نسخه جدید بازی Project Makeover به همراه نسخه مود شده

هم اکنون نسخه  2.47.1به همراه نسخه مود در فراروید قرار گرفت!

آیا از دادن لوازم آرایش به افرادی که به نظر می رسد واقعاً به آنها نیاز دارند، لذت می برید؟ آیا شما علاقه زیادی به آرایش، طراحی و سایر ابزارهای خلاقانه دارید که واقعاً به ظاهر کسی کمک کند؟ اگر بله، پس ما بازی عالی را برای شما داریم. Project Makeover اینجاست تا به همه کمک کند تا به رویاهای خود برسند و با انجام این کار، آنها همچنین اعتبار شما را به عنوان بهترین عامل تغییر در جهان تثبیت می کنند. یا حداقل در دنیای Project Makeover. یکی دیگر از ویژگی های بارز این بازی قطعا مد است. شما می توانید رویاهای خود را برای تبدیل شدن به یک خالق خارق العاده، به گونه ای که کرولا فقط می تواند تصور کند، زندگی کنید. اما، با هر دید، یک کابوس نیز وجود دارد، و در Project Makeover، این کابوس به معنای برخورد با ستارگان پاپ، نمادهای مد، و سایر افراد مشهور است که به نفع خود بیش از حد مشهور هستند. همچنین به بسیاری از دستیاران مشتاق، مشتریان ارزان قیمت و مشتریان سرسخت نشان خواهید داد که چه کسی رئیس است و به آنها بگویید که شما کسی هستید که در اینجا به شما کمک می کند. اگر آنها می خواهند خوب به نظر برسند، باید به توصیه های شما گوش دهند. وگرنه هر جا که بهتر پیدا کنند می توانند بروند!

خوب، نسبتا آسان نیست. چالش اصلی که شما با آن روبرو خواهید شد تحمل نگرش های دیوانه کننده افرادی است که وارد می شوند. مطمئناً آنها در اشتباه هستند و به نظر می رسد که در یک تصادف رانندگی وحشتناک بوده اند، اما اینطور نیست. آنها را از سخت گیری آنها با شما منع نکنید.

تبلیغات
Project Makeover
بازی Project Makeover توسط سپر امنیتی تایید شده
Show/Hide اطلاعات
 1. برای اینکه مود شه یه صفحه کوچیک که روش 5 نوشته رو می‌زنید میرید یه عکس تنظیمات داخلشه میرید روش پرچم آمریکا رو بزنید تا انگلیسی شه بعدhide رو بزنید برید اولی نوشتهadd coin یعنی اضافه کردن سکه بعدی add dimond که یعنی الماس اضافه کردن و بعدیشadd cash یعنی پول نقد اضافه کردن بعدش اینارو هرکودومو میزنید تا اضافه شه بعد اون پایین می نویسه اضافه شد بعدhide رو می‌زنید تا بره بیرون و به بازیتون ادامه بوید. بازی هیچ مشکلی نداره اطمینان میدم

 2. این که مود نیست😐

  1. اره راست میگه

 3. سلام چرا مود نشده؟؟؟!

  1. سلام توضیحاتو بخونین مود شده هست

  2. سلام آپدیتش اومده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *