خانه » بازی » اکشن » دانلود بازی Stumble Guys مود اندروید

Stumble Guys

Stumble Guys
  • آپدیت
  • نسخه 0.47.1
  • اندروید 5.1
  • دسته /
  • رای: 1
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

Stumble GuysStumble GuysStumble GuysStumble Guys

هم اکنون دانلود بازی جذاب Stumble Guys در فراروید!

موضوع بازی:

Stumble Guys  یک بازی جذاب و سرگرم کننده از استودیوی فرانسوی Yso Corp می باشد. در این بازی شما باید بصورت چند نفره و حداکثر با 32 بازیکن آنلاین بازی می کنید و در سطوح مختلف مبارزه می کنید تا به پیروزی برسید. اگر زمین خوردید دوباره شروع کنید و فقط بدوید. به این دویدن های بی پایان بپیوندید و در چالش های جالب با موانع عجیب و غریب شرکت کنید تا رقبا را از پا در بیاورید. برای پیروزی بر همه چیز غلبه کنید و قهرمان شوید. از آدم های دیگر دعوت کنید و همه آنها را بزنید. با دوستان خود بازی کنید و در نبردهای آنلاین چند نفره رقابت کنید و با امتیازاتی که کسب می کنید بازیکن خود را سفارشی کنید. امتیاز به دست اورده بازی در گوگل پلی 4.3 از 5.0 امتیاز می باشد.

در ادامه…

Stumble Guys بازی جالب و متفاوت سرگرم کننده که شما می توانید به صورت آنلاین و با جمعی دیگر از دوستان خود بازی کنید. در این بازی شما به همراه ۳۲ نفر دیگر از انسان های واقعی وارد بازی می شوید و هر کدام دارای شخصیت متفاوتی برای خود می باشید. شما بر روی لبه های پرتگاهی ایستاده اید و باید تلاش کنید تا دیگر حریف ها را به سمت پایین پرتاب کنید. باید در همین حین از دست آنها فرار کنید تا شما را به پایین پرتگاه پرتاب نکنند و بازیکنی که آخر از همه بر روی سکو باقی مانده باشد برنده بازی می شود.
کنترل‌ها در Stumble Guys کاملاً ساده‌سازی شده‌اند تا بازیکن به طور مداوم بر موانع غلبه کند یا با اشیاء خاصی در محیط تعامل داشته باشد. علاوه بر این، اقدامات مختلف می تواند مستقیماً دیگران را به سمت شکاف ها بکشاند یا به اشتباه رفتار کنند تا بازنده شوند. در حالی که چیزهای زیادی وجود دارد که بازیکنان می‌توانند برای دیگران انجام دهند.
از ویژگی های بازی Stumble Guys عبارت است از: بازی سرگرم کننده. فرار کن ، سریع بدو ، سر بخور و از رقیبان پیشی بگیر. موانع ها را پشت سر بگذارید. تشکیل تیم چند نفره (بتل رویال). طرح های متنوع و شگفت انگیز. قدرت بدنی خنده آور. سفارش سازی تعداد زیادی از ویژگی ها. مراحل سرگرم کننده و خنده دار. تعداد زیادی مراحل مختلفت

جمع بندی:

سفارشی‌سازی بازی غنی و راحت است تا همه بتوانند با طراوت‌ترین تجربه را داشته باشند. شما می توانید بازی جذاب استامبل گایز را از فراروید دریافت کنید.

Stumble Guys
بازی Stumble Guys توسط سپر امنیتی تایید شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *