خانه » برنامه » شبکه اجتماعی » دانلود برنامه eitagram zed filter مود اندروید

دانلود برنامه eitagram zed filter مود اندروید

آپدیتآنلاینرایگان
eitagram zed filter
  • رای: 10
  • نظر: 0
محبوبیت 90% 90%

اسکرین شات ها

eitagram zed filtereitagram zed filtereitagram zed filtereitagram zed filter

هم اکنون دانلود برنامه eitagram zed filter در فراروید!

موضوع بازی:

eitagram zed filter یک اپلیکیشن بسیار کاربردی برای پیام رسانی می باشد. این برنامه بسیار پرکاربرد است. شما به راحتی می توانید در این برنامه پیام های خود را ارسال کنید. همچنین قابلیت تماس به صورت صوتی و تصویری را دارد. هدف اصلی ساخت این برنامه همینطور که مشخص است پیام رسانی راحت و با سرعت بالا بدون نیاز به فیلتر شکن است. امتیاز به دست اورده بازی در گوگل پلی 4.1 از 5.0 امتیاز می باشد.

در ادامه…

امروزه همه افراد برای کار و یا پیام معمولی برای احوال پرسی  از پیام رسان ها استفاده می کنند است. زیرا اینگونه به صرفه تر است چون با حجم کمی می توانند هم پیام ارسال کنند و هم تماس برقرار کنند. حال برنامه eitagram zed filter امده تا یک برنامه کامل برای شما باشد. در این پیام رسان ها امکان برقراری تماس تصویری و صوتی وجود دارد. علاه و بر تماس شما می توانید در برنامه عکس، ویدئو و فایل های خود را ارسال کنید. هر انتظاری که از یک پیام رسان دارید در ایتا برای شما وجود دارد.

شما می توانید در eitagram zed filter گروه های چند نفره با دوستان خود ایجاد کنید و به راحتی به صورت گروهی صحبت کنید. در پیام رسان می‌توانید با مخاطبان خود گفتگو کنید پیام دهید، عکس و فیلم‌های خود را به سرعت بالتر در کمترین زمان ممکن برای آ‌ن‌ها بفرستید. شما می توانید ویدئوهای خود را با کمترین حجم به فایل گیف تبدیل کنید و آن‌ها را در چت دو نفره یا گروه‌ها و کانال‌ها با دیگران به اشتراک بگذارید.

جمع بندی:

بنابراین اگر به دنبال یک برنامه برای پیام رسانی و… هستید! این برنامه گزینه مناسبی برا شما می باشد. شما می توانید برنامه ایتا را از فراروید دریافت کنید.

eitagram zed filter
برنامه eitagram zed filter توسط سپر امنیتی تایید شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *