خانه » بازی » کلمه یابی » دانلود سماور 4.81 بازی معمایی حدس کلمات‎ مود بینهایت اندروید

دانلود سماور 4.81 بازی معمایی حدس کلمات‎ مود بینهایت اندروید

آپدیترایگان
سماور - بازی معمایی حدس کلمات ‎
  • آپدیت
  • نسخه 4.81
  • اندروید 4.4
  • دسته /
  • قیمت رایگان
  • رای: 13
  • نظر: 0
محبوبیت 76% 76%

اسکرین شات ها

دانلود سماور بازی فکری تکمیل کلمات + مود

به نسخه مود 4.81 با سکه بینهایت آپدیت شد!

سماور عنوان یک بازی حدس کلمات از دسته بازی های جورچین و حل کردنی است. این بازی دارای مراحل چالشی و ممتازی است که ذهن بازیکینان را به چالش می کشد. بازیکنان باید با کشیدن پشت هم انگشت خود بر روی حروف های درون جدول کلمات مشخص مربوط به سوال را پیدا کنند. این بازی بسیار جذاب در گوگل پلی امتیاز 4.6 را از 5.0 به دست اورده است.

در بازی سماور برای شما کلی سوژه جذاب و متفاوت وجود دارد. همچنین این بازی هم اطلاعات عمومی شما را افزایش می دهد و همچنین باعث تقویت هوش و حافظه شما می شود. با این بازی لبخند به لبان شما جاری خواهد شد. قطعا این بازی میتواند ساعت ها شما را سرگرم کند. در صورتی که، در انجام مراحل بازی سماور دچار مشکل شدید می توانید از راهنمایی های موجود در بازی  استفاده کنید. با این کار در قسمتی از یافتن کلمه به شما کمک می کند.

این بازی در ابتدا کلمات اسان را برای شما می اورد. اما با پیشروی در بازی به مراحل سخت می رسید که کلمه ها سخت تر و سخت تر می شود. این سبک از بازی های پیدا کردن کلمه،در بین ایرانیان چه اندرویدی ها و چه IOS بسیار محبوب و پرطرفدار است.سماور به مانند بازی های امیرزا،فندق و… است. بازی های کلمه ای و حل کردنی بسیار جذاب هستند. اگر شماهم از طرفداران این سبک از بازی ها هستید! اکنون می توانید بازی سماور را از فراروید دانلود کنید کنید. از بازی های مشابه و همرده نیز میتوان به آمیرزا که میتوان گفت معروف و شناخته ترین بازی در دسته بندی کلمات است رو معرفی کرد.

از ویژگی های این بازی عبارت است از: بازی ساده، آسان و اعتیاد آور، بیش از 1000 مرحله جذاب و متنوع، صدها موضوع و دسته‌بندی با سوژه های جذاب و متفاوت، جستجوی کلمات مخفی،تجربه جدید و متقاوت در چالش بازی روزانه ،یادگیری معانی برخی واژگان، اشنایی با مشاهیر جهان! کشف رمز و رموز کلمات مشترک، از خانواده، دوستان و اشنایان خود کمک بگیر، گرافیک و شخصیت جذاب ایرانی، موسیقی آرامش بخش ایرانی و…

تبلیغات
سماور - بازی معمایی حدس کلمات ‎
بازی سماور - بازی معمایی حدس کلمات ‎ توسط سپر امنیتی تایید شده
Show/Hide اطلاعات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *