خانه » برنامه » اخبار و مجله » Castbox Premium 11.2.0 دانلود پخش پادکست در اندروید

Castbox Premium 11.2.0 دانلود پخش پادکست در اندروید

آپدیتآنلاینرایگان
Podcast Player - Castmix
  • رای: 2
  • نظر: 0
محبوبیت 100% 100%

اسکرین شات ها

Podcast Player - CastmixPodcast Player - CastmixPodcast Player - CastmixPodcast Player - Castmix

دانلود اپلیکیشن Podcast Player – Castmix در فراروید!

Podcast Player – Castmix یک اپلیکیشن بسیار جذاب پادکست توسط Castbox.FM می باشد. در این برنامه شما به پادکست های بسیار متنوعی دست پیدا می کنید. در این برنامه بیش از 50 میلیون پادکست متنوع وجود دارد که شما در هرجایی که بخواهید می توانید پلی کنید و گوش کنید. امتیاز به دست اورده این اپلیکیشن در گوگل پلی 4.1 از 5.0 امتیاز می باشد.

امروزه افراد رو به کتاب های صوتی اورده اند که منظور همان پادکست است. پادکست به مجموعه‌ای از فایل‌های صوتی می‌گویند که برای دانلود یا گوش کردن آنلاین مورد استفاده قرار می‌گیرند. به عبارت دیگر، پادکست‌ها مانند برنامه‌های رادیویی هستند با این تفاوت که می‌توان به صورت آنلاین و در هر زمان و مکان به آن‌‌ها گوش داد. افراد ترجیح می دهند که روزانه به جای گوش دادن به موزیک در اوقات خود و یا در رانندگی و… به پادکست ها گوش دهند. پادکست ها شامل کتاب های اموزنده،رمان و… باشد.

بعضی از افراد هم هستند خواندن کتاب برایشان سخت است،پس پادکست ها گزینه مناسبی برای این افراد هستند. در این اپلیکیشن Podcast Player – Castmix شما به 50 میلیون پادکست های متنوع دسترسی خواهید داشت. شما می توانید پادکست ها را ذخیرع کنید و افلاین از ان ها استفاده کنید. دسته بندی موضوعی پادکست‌ها موجب می شود شما به راحتی به پادکست مورد نظر خود دست یابید. شما می توانید در قسمت سرچ به راحتی پادکستی را که می خواهید با هر موضوعی به راحتی بیابید.

اگر شما هم علاقه به کتاب های صوتی و پادکست دارید،ما به شما اپلیکیشن را پیشنهاد می کنیم که به راحتی می توانید در ان به پادکست ها گوش دهید. اکنون می توانید نسخه اصلی بازی را از فراروید دانلود کنید.

Podcast Player - Castmix
برنامه Podcast Player - Castmix توسط سپر امنیتی تایید شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *