خانه » برنامه » عکاسی » دانلود برنامه Selfie AI:Cartoon Anime Filter مود اندروید

دانلود برنامه Selfie AI:Cartoon Anime Filter مود اندروید

آپدیتآنلاینرایگان
Selfie AI:Cartoon Anime Filter
  • آپدیت
  • نسخه 6.2.9051
  • اندروید 5.0
  • دسته
  • رای: 8
  • نظر: 0
محبوبیت 87% 87%

اسکرین شات ها

Selfie AI:Cartoon Anime FilterSelfie AI:Cartoon Anime FilterSelfie AI:Cartoon Anime FilterSelfie AI:Cartoon Anime Filter

دانلود برنامه تبدیل عکس به انیمه Selfie AI:Cartoon Anime Filter برای اندروید!

Selfie AI:Cartoon Anime Filter مبدل عکس به کارتون و انیمه! عنوان یک نرم افزار در زمینه عکاسی از سوی استودیوی Mivo studio می باشد. این اپلیکیشن این امکان را به شما می دهد که عکس های سلفی خودتان را در کمتر از چند دقیقه،به عکس کارتونی و انیمه ای تبدیل کنید. قطعا اینکه خود را در دنیای انیمه ببینید برایتان جذاب خواهد بود. امتیاز به دست اورده این برنامه،در‌گوگل پلی 4.4 از 5.0 امتیاز می باشد.

با پیشرفت هوش مصنوعی امروزه بسیاری از اپلیکیشن ها هستند که کار شما را بسیار راحت کرده اند. به راحتی می توانید فعالیت و کارهای پردازش خود را در کمتر از چند دقیقه با نرم افزار های مختلف انجام دهید. در شبکه های مجازی اخیرا ممکن است تصاویری از افراد را ببینید که تبدیل به انیمه و یا شکل کارتونی هستند. این تغییرات و پردازش ها با کمک هوش مصنوعی و‌نرم افزار ها صورت می‌گیرد. یکی از این نرم افزارها که در این زمینه بسیارخوب عمل می کند، Selfie AI:Cartoon Anime Filter می باشد. شما را به شخصیت کارتون های انیمیشن ژاپنی تبدیل می کند. این اپلیکیشن ازهوش مصنوعی پشتیبانی می‌کند، بنابراین جلوه‌های انیمه به مناسب‌ترین شکل روی صورت شما اعمال می‌شود. هر عکسی که آپلود می کنید، در کمتر ازدقایقی به یک عکس منحصر به فرد انیمه ای خواهد بود.

نرم افزار تبدیل عکس به انیمه،سلفی های شما را به صورت رایگان پردازش می کند که می توانید در اینستاگرام و…به اشتراک بگذارید. از گالری عکسی ازچهره خود بگیرید یا آپلود کنید، در عرض چند ثانیه نتیجه را خواهید دید. حالات مختلف صورت را امتحان کنید،چندین عکس آپلود کنید، بهترین را از بین ان ها را انتخاب و ذخیره کنید. شما می‌توانید از استیکر ها و شکلک ها برای زیباتر شدن و کارتونی تر شدن عکس هایتان استفاده کنید. این اپلیکیشن با امکانات و ویژگی های خود تلاش برای رضایت شما را در این زمینه دارد. اکنون می‌توانید اپلیکیشن مبدل عکس به کارتون را از فراروید دانلود کنید.

تبلیغات
Selfie AI:Cartoon Anime Filter
برنامه Selfie AI:Cartoon Anime Filter توسط سپر امنیتی تایید شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *