خانه » بازی » اطلاعات عمومی » بازی کوییز اف کینگز – Quiz Of Kings جدید به همراه مود جواب صحیح

بازی کوییز اف کینگز – Quiz Of Kings جدید به همراه مود جواب صحیح

آپدیتآنلاینرایگان
کوییز اف کینگز
  • رای: 394
  • نظر: 19
محبوبیت 76% 76%

اسکرین شات ها

کوییز اف کینگزکوییز اف کینگزکوییز اف کینگزکوییز اف کینگزکوییز اف کینگز

دانلود نسخه جدید بازی کوییز اف کینگز – Quiz of Kings به همراه نسخه مود با سکه بینهایت

هم اکنون نسخه 1.20.6776 به همراه نسخه مود اختصاصی فراروید آپدیت شد!

بازی کوییز اف کینگز مود بازی کهنه ایرانی که توسط یک گروه ایرانی که هر روزه طرفداران جدید پیدا میکند و طرفداران قبلی هم به اون وابستگی شدید پیدا میکنند، این بازی دارای ویژگی های منحصر به فردی است که شاید در کمتر بازی بتوان پیدا کرد من جمله اینکه شما سرگرم هستید در عین حال یادگیری و اطلاعات عمومی شما در حال ارتقا و پیشرفت است کوییز اف کینگز دارای جوایز متعدد از جشنواره های ایرانی شده طی سال های گذشته و میتوان آن را یکی از معروف ترین های ایران نام برد.

شما در بازی Quiz of Kings باید به ر قابت با دیگران بپردازید اولین نوع رقابت فردی است که با یک شخص کل میاندازید هر نفر در هر راند میتواند موضوع سوال ها را مشخص کنید که در چه موردی باشد و دیگری نیز به همان سوال ها پاسخ دهد و مشخصا کسی که جواب صحیح بیشتری داده باشد برنده و چند سکه و امتیاز به اون تعلق میگیرد. نوع دیگر بازی گروهی است که همانطور که از نامش پیداست یک گروه با گروهی دیگر به رقابت میپردازن و مجموع جواب ها برنده و بازنده رو معین میکند.

شما میتوایند از بازی ها مشابه Quiz of Kings ولی آفلاین این نوع بازی را از فراروید دانلود کنید که به پیشنهاد ما بازی آمیرزا می باشد. هم اکنون میتوانید آخرین نسخه مود شده بازی کوییز اف کینگز را به همراه نسخه مود شده آن که ربات جواب صحیح هست از فراروید به صورت رایگان دانلود کنید.

نسخه مود شده بازی کوییز اف کینگز جواب صحیح

کوییز اف کینگز
بازی کوییز اف کینگز توسط سپر امنیتی تایید شده
Show/Hide اطلاعات