خانه » بازی » اکشن » Brawlhalla 7.07 – دانلود آپدیت بازی اکشن رقابتی «سرزمین مبارزان» اندروید!

Brawlhalla

Brawlhalla
  • آپدیت
  • نسخه 7.07
  • اندروید 5.0
  • دسته /
  • رای: 0
  • نظر: 0
محبوبیت 0% 0%

اسکرین شات ها

هم اکنون دانلود بازی اکشن Brawlhalla در فراروید!

موضوع بازی:

Brawlhalla یک بازی اکشن دو بعدی از کمپانی یوبی سافت است. در این بازی جذاب و دوس داشتنی عده ای از قهرمانان مختلف وجود دارند که به دنبال رقابت و پیروزی هستند. حال شما در نقش یکی از قهرمانان پا به میدان نبرد میگذارید و خود را برای رقابت اماده می کنید. شما باید بتوانید با مبارزان مختلفی بجنگید رقابت کنید و پیروز میدان شوید.بازی دارای دو بخش انلاین و افلاین است. بخش انلاین بازی هیجان انگیز تر می باشد. در این بازی تقریبا تمامی کاراکترها حین انجام حرکات رزمی مشابه یکدیگرند اما تفاوت ان ها با اسلحه مشخص می‌شود. امتیاز به دست اورده بازی در گوگل پلی 4.3 از 5.0 امتیاز می باشد.

در ادامه…

بازی Brawlhalla دارای داستان و ماجرایی خاصی نمی باشد. در کل به این صورت است که، قهرمانان موجود در بازی در جای دوری از سرزمین دورهم جمه شده اند و تصمیم دارند که با یکدیگر رقابت کنند. این قهرمانان همه به دنبال پیروزی در این رقابت ها هستند. قهرمانان متفاوتی در بازی حضور دارند. در ابتدای ورود به بازی Brawlhalla باید از بین قهرمانان بازی یکی را به دلخواه انتخاب کنید و یکی از حالت‌های چند نفره بازی را انتخاب کنید. بازی دارای نبرد 2 به 2 است. شما می‌توانید در نبرد بتل رویال 4نفره شرکت کنید و یا در یک نبرد 2 در برابر 2 تیمی قرار بگیرید. بازی پر از هرج و مرج و هیجان است، بنابراین نباید لحظه ای از صفحه گوشی خود چشم بردارید. زیرا ممکن است در لحظه ای غفلت به انتهای دره سقوط کنید. بهترین ترین مود بازی حالت آنلاین 2 در مقابل 2 است.

جمع بندی:

بنابراین اگر به بازی های قهرمانی و اکشن علاقه مند هستید، اگر به دنبال هیجان و نبرد هستید این بازی می تواند گزینه مناسبی برایتان باشد. شما می توانید بازی سرزمین مبارزان را از فراروید دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *