خانه » بازی » آرکید » دانلود بازی سرآشپز : رستوران ایرانی ‎ مود اندروید

سرآشپز : رستوران ایرانی ‎

سرآشپز : رستوران ایرانی ‎
  • آپدیت
  • نسخه 1.32
  • اندروید 4.4
  • دسته /
  • رای: 3
  • نظر: 0
محبوبیت 66% 66%

اسکرین شات ها

سرآشپز : رستوران ایرانی ‎سرآشپز : رستوران ایرانی ‎سرآشپز : رستوران ایرانی ‎سرآشپز : رستوران ایرانی ‎

هم اکنون دانلود بازی سرآشپز : رستوران ایرانی در فراروید!

موضوع بازی:

بازی سرآشپز رستوران ایرانی یک اثر بسیارسرگرم کننده برای مدیریت رستوران و پخت و پز است. یک بازی جذاب آشپزی ایرانی در سبک آرکید است. از استودیوی HappyKampGame برای اندرویدی ها است. این بازی شما را در نقش یک آشپز قرار میدهد. مسیر شغلی خود را در یک رستوران کوچک شروع میکنید و به مرور زمان و با پیشرفت کردن در مهارت های اصلی خود، راه متفاوتی در پیش میگیرید. امتیاز به دست اورده بازی در گوگل پلی 4.5 از 5.0 امتیاز است.

در ادامه…

در بازی سرآشپز : رستوران ایرانی همانطور که گفتیم شما مدیریت یک رستوران را بر عهده دارید. شما باید سفارش های مشتریان خود را که وارد رستوران شما می شوند به همه ان ها توجه کنی. باید بتوانید، آن ها را به موقع آماده و تحویل مشتری های خود بدهید. اگر اشتباه کنید و به اهداف هر مرحله نرسید یکی از قلب های خود را از دست میدهید. عناصر برای حواس پرتی تا دلتان بخواهد، روی میز سرآشپز قرار دارد، از سرو نوشابه تا سس و سالادها و…
ماموریت های هر فصل از بازی سرآشپز : رستوران ایرانی در مرحله ای که وارد آن میشوید به شما نشان داده می شود.طبق آن باید استراتژی های خود را مدیریت کنید و بدانید دقیقا چه کاری باید در هر مرحله، انجام دهید. مشتریان از شما انوع غذاها را می خواهند. شما باید بتوانید بدون اینکه غذایی را بسوزانید سفارش ها را اماده کنید. به عنوان مثال شما نباید هیچ غذایی را بسوزانید و 420 سکه هم بدست بیاورید، در نتیجه باید به این دو مسئله دقت کنید. میز شما ظرفیت محدودی دارد و نمی توانید به شکل همزمان سرویس دهی عادلانه ای داشته باشید. برای حل کردن این مشکل باید دقت کنید که به هر فرد در زمان کمی، سریع غذایش را برسانید.

جمع بندی:

اگر شماهم از علاقه مندان به دسته بازی های اشپزی هستید! این بازی بهترین گزینه برای شما است. می توانید این بازی جذاب رستوران داری را در فراروید دانلود کنید.

ADS
سرآشپز : رستوران ایرانی ‎
بازی سرآشپز : رستوران ایرانی ‎ توسط سپر امنیتی تایید شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستنلایک سرویس